NA CO SE NÁS PTÁTE

Budeme si moci upravovat web sami?

Ano, webové stránky budou zprovozněny na WordPress administraci, což je nejrozšířenější a zároveň nejspolehlivější administrační systém. Editace textů a obrázků je velice podobná tomu, jako byste upravovali textové soubory ve Wordu. Samozřejmostí je možnost obrátit se s editací webu na nás.

Zajišťujete také optimalizaci webu pro vyhledávače? (SEO)

Ano, tento způsob optimalizace si ale za posledních pár let prošel značným vývojem a stále se Vás budou některé agentury snažit přesvědčit o tom, jak je to celé složité a že do toho musíte investovat velké částky měsíčně. Velice rádi Vám v tomto poradíme. Základ je ale to, abychom Váš web dostali do indexace vyhledávačů a pobavili se o strategii přípravy a četnosti nového obsahu pro Váš nový web. Vyhledávače dnes jsou stále chytřejší a snaží upřednostňovat především „přirozený“ obsah.

Pomůžete mi také s propagací nových stránek?

Ano, důraz klademe především na míru odezvy návštěvníků Vašich webových stránek. Pokud budete chtít pomáhat s jejich propagací, poradíme Vám i jak sledovat a číst návštěvnost Vašich stránek. Stránky jsou napojené na Google Analytics a můžeme tak jednoduše dosledovat odkud k Vám lidé přicházejí a který zdroj návštěv Vám přináší nejlepší cílové publikum.

Poradíme Vám, zda má cenu investovat do komunikace na sociálních sítích, do placených výsledků ve vyhledávačích, případně do dalších druhů online propagace. Pomůžeme Vám případně také tyto kampaně dlouhodobě řídit a upravovat dle výkonnosti.

Děláte také webové projekty na míru?

Na základě našich dlouholetých zkušeností s tvorbou webových stránek, jsme připraveni Vám pomoci s jakýmkoliv rozsahem webové prezentace. Stačí dobře popsat obsah webových stránek a na základě konzultace po telefonu Vám připravíme individuální nabídku řešení.

Pokud potřebujete připravit web na základě Vámi dodané grafiky nebo si chcete grafiku objednat na míru, zařídíme Vám ten nejlepší servis a profesionální výsledek.

I u kompletního řešení na míru se držíme filosofie, že pokud se něco dobře naplánuje, dokážeme vše realizovat za nejlepší ceny na trhu (v rámci garantované kvality).

KONTAKTUJTE NÁS

info@elegantniweby.cz

+420 734 232 676

Jsme online konzultanti. Vytváříme moderní a responzivní stránky. Tvorbu webových stránek děláme efektivně a levně, tak aby klientům zbylo více prostředků na propagaci jejich služeb a produktů. Volejte, pokud se chcete poradit ohledně Vaší online prezentace. Těšíme se na spolupráci.

Tým Elegantniweby.cz

Nezávazně poptat elegantní web

 

VYBERTE SI SLUŽBY, KTERÉ VÁM POMOHOU ROZHÝBAT VÁŠ PROJEKT!

 

PRO KAŽDÉHO

Pokud je pro Vás nejdůležitější cena, vyberte si tento servis a svůj nový web můžete mít už za 2 dny.

 WEBY ZA 4.990 Kč

 

PRO PROFI DOJEM

Chcete si nechat vytvořit logo od ověřeného grafika? Nejlevnější loga jsou tou správnou službou pro Vás. 

 LOGO ZA 2.990 Kč

 

PRO PODNIKATELE

Každý podnikatel potřebuje individuální přístup. Váš web upravíme přesně pro Váš byznys.

 BYZNYS WEBY ZA 6.990 Kč

 

PRO NÁROČNÉ

Žádný ze 120 připravených vzorů se Vám nelíbí? Zvolte tuto variantu a vše Vám vytvoříme na míru.

 WEB NA MÍRU OD 19.990 Kč

 

PRO ODVÁŽNÉ

E-SHOP se může nováčkům zbytečně prodražit. My nabízíme ověřená a levná řešení, která zaujmou.

 ESHOPY OD 9.990 Kč