NA CO SE NÁS PTÁTE

Budeme si moci upravovat web sami?

Ano, webové stránky budou zprovozněny na WordPress administraci, což je nejrozšířenější a zároveň nejspolehlivější administrační systém. Editace textů a obrázků je velice podobná tomu, jako byste upravovali textové soubory ve Wordu. Samozřejmostí je možnost obrátit se s editací webu na nás.

Zajišťujete také optimalizaci webu pro vyhledávače? (SEO)

Ano, tento způsob optimalizace si ale za posledních pár let prošel značným vývojem a stále se Vás budou některé agentury snažit přesvědčit o tom, jak je to celé složité a že do toho musíte investovat velké částky měsíčně. Velice rádi Vám v tomto poradíme. Základ je ale to, abychom Váš web dostali do indexace vyhledávačů a pobavili se o strategii přípravy a četnosti nového obsahu pro Váš nový web. Vyhledávače dnes jsou stále chytřejší a snaží upřednostňovat především „přirozený“ obsah.

Pomůžete mi také s propagací nových stránek?

Ano, důraz klademe především na míru odezvy návštěvníků Vašich webových stránek. Pokud budete chtít pomáhat s jejich propagací, poradíme Vám i jak sledovat a číst návštěvnost Vašich stránek. Stránky jsou napojené na Google Analytics a můžeme tak jednoduše dosledovat odkud k Vám lidé přicházejí a který zdroj návštěv Vám přináší nejlepší cílové publikum.

Poradíme Vám, zda má cenu investovat do komunikace na sociálních sítích, do placených výsledků ve vyhledávačích, případně do dalších druhů online propagace. Pomůžeme Vám případně také tyto kampaně dlouhodobě řídit a upravovat dle výkonnosti.

Děláte také webové projekty na míru?

Na základě našich dlouholetých zkušeností s tvorbou webových stránek, jsme připraveni Vám pomoci s jakýmkoliv rozsahem webové prezentace. Stačí dobře popsat obsah webových stránek a na základě konzultace po telefonu Vám připravíme individuální nabídku řešení.

Pokud potřebujete připravit web na základě Vámi dodané grafiky nebo si chcete grafiku objednat na míru, zařídíme Vám ten nejlepší servis a profesionální výsledek.

I u kompletního řešení na míru se držíme filosofie, že pokud se něco dobře naplánuje, dokážeme vše realizovat za nejlepší ceny na trhu (v rámci garantované kvality).

Nezávazně poptat elegantní web